ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11721467
*
nr 1172 1467
Spegel
94x63
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 mars 2018
kl 19:35:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/3 22:19:56
1
150 kr
26/3 14:03:32
2
300 kr
26/3 16:38:28
3
400 kr
26/3 18:21:38
2
450 kr
26/3 18:26:10
2
Vinnande bud
26/3 18:58:28
3
500 kr
26/3 18:58:28
2
600 kr (Budbetjänt)
26/3 19:30:42
4
700 kr
26/3 19:30:42
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:21
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1172 1467
Spegel
94x63
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 mars 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/3 22:19:56 | 1 | 150 kr |
26/3 14:03:32 | 2 | 300 kr |
26/3 16:38:28 | 3 | 400 kr |
26/3 18:21:38 | 2 | 450 kr |
26/3 18:26:10 | 2 | Vinnande bud |
26/3 18:58:28 | 3 | 500 kr |
26/3 18:58:28 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
26/3 19:30:42 | 4 | 700 kr |
26/3 19:30:42 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:21 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58